Soba je izuzetan test za timski rad i moć percepcije! Tematski sjajna i estetski za svaku pohvalu. Zagonetke raznovrsne, ne uvek linearne. Sjajan gamemaster i izuzetno profesionalan odnos prema igračima. Sve pohvale i preporuke!
Broj telefona - nedostupan. Na mejl - nema odgovora. Ni nakon poziva putem WA aplikacije - odgovor nismo dobili. Čekajući ispred vrata ne znajući ni šta tačno čekamo - izgubili smo bolju za igrom… Soba je estetski izuzetno lepa, a ulaženje gamemastera čak tri puta tokom igre kvari utisak do nivoa neozbiljnosti. Nakon 50 odigranih soba nisam doživela da me gamemaster ubeđuje u netačan hint (koji nije ni bio tražen, samoinicijativno smo pogrešno upućeni da papir prislonimo na pogrešnu sliku na tri insistiranja ,,gamemasterke”). Osećamo da put u Novi Sad nije bio vredan ove posete…
Izuzetan gamemaster, soba o kojoj se očito puno razmišljalo pre nego je napravljena, što je slučaj kod svih soba u ovom escape-u (a bili smo u svim njihovim sobama). Sve ima svoju svrhu, ništa nije tu samo za ukras, zaista jedno estetski i logički izuzetno okruženje za zabavu ovog tipa. Sve preporuke od srca!
Kao da sam ušla u vremeplov i našla se rame uz rame pored Robin Huda! Prrreeeeeleepaaaa i prrreeedobra soba! Estetika, zagonetke, sve… Sve pohvale i preporuke!
Spooky atmosfera i vrhunske zagonetke! Sobu je igralo nas dvoje i nekako nam je bila taman. Sjajan provod i sve pohvale za GM (ime počinje na M, nisam sigurna kako se tačno zove) koji u potpunosti podiže nivo kvaliteta sobe svojim angažovanjem!
Jedina greota je što ovaj escape nema jaču reklamu jer smatram da bi svako ko voli escape room zabavu mooooorao posetiti ove sobe! Soba je perfektnog enterijera, pravljena sa mnoooogo pažnje i promišljanja (zaboga ima i orgulje u sebi!), osećaj je potpuno magičan, a GM pravi profesionalac. Izuzetna soba!
Bili smo u oko 50 soba do sada, ukupno… Ova je stvarno prezabavna! Jedan zadatak posebno (no spoilers). 🙈 Predivna estetična i zabavna soba. Svaka preporuka!
Ambijent prefenometastičan! Božanstveno! GM i način hintovanja - čista petica! Sve u ovoj sobi je tako nekako posebno u odnosu na druge sobe… preporuka od srca!
Ambijent je zaista tužan. Koliko je teško barem kvalitetno sakriti prozore koji gledaju ka bloku nekom alu folijom…? 😮💨 GM isključena u potpunosti, nezainteresovana, overall utisak, eto, dvojka.
Doslovno nepobedivo bez konkurencije apsolutno sasvim sigurno najbolja soba ikada odigrana! Bolja od svega što smo posetili u Budimpešti, Solunu, najbolja u Beogradu. Nakon ove sobe - sve ostale izgledaju znatno lošije, jednostavno ne vredi opisivati rečima - celokupno iskustvo je van ovog svega!
Skroz dobra atmosfera, a i sama soba koja je u potkrovlju zgrade dodaje na utisku. Sjajan GM i generalno lagane zagonetke. Sve pohvale, samo… popravite one pokvarene prekodače, godinama unazad stoji pokvareno, greota je.
Lokacija je… uh. Užasno nezgodna za dolazak i parking. Izuzetan enterijer, jedna krajnje nelogična zagonetka i beskrajno prijatna GM koja je uvažila tu kritiku. Sve preporuke, svakako - vredno dolaska!
Fina za početnike, ali izuzetno nedovršenog ambijenta (kartice su blanko, bele, silna detektivska posla, a nigde značke, policijski rekviziti u detektivskoj sobi, baš praznjikavo), što i nije najgori deo ove sobe - MMR ima veliki problem sa nezainteresovanim, beživotnim i neprijatnim GM. 😮💨